+420 731 443 084
7.00—15.30

Firmy Mgr. Zdeněk Hradecký a ZHL LOŽISKA, s.r.o. patří mezi významné dodavatele ložisek v České republice i v zahraničí. Firma ZHL LOŽISKA, s.r.o. je také předním distributorem vyhledávaných ložisek firmy ZVL SLOVAKIA, a.s.

Na firemním skladě o rozloze 1800 m2 máme k dispozici téměř 30.000 druhů ložisek od značek ZVL KINEX, ZKL, SKF, FAG, INA, ROLLWAY, TIMKEN, URB, FKL, FLT, DKF, TPS, TWB, KOYO, NSK a řady dalších. Disponujeme největším množstvím skladových zásob v České republice, a proto můžeme uspokojit i nejnáročnější poptávky z rozličných průmyslových odvětví.

Jsme předním distributorem:

K dispozici téměř 30 000 druhů ložisek

O nás

Firmu založil Mgr. Zdeněk Hradecký v roce 1996 jako malou lokální firmu. V roce 2004 byla založena ZHL LOŽISKA s.r.o. Firma se postupem času vypracovala na jednoho z nejdůležitějších dodavatelů ložisek a ložiskových systémů v zemi. Naše nabídka zboží je neustále rozšiřována, a tak můžeme vyhovět zájemcům o náš sortiment nejen z České republiky, ale stále častěji uspokojujeme i zahraniční poptávky z Polska, Německa i zbytku Evropy.

Důležitou součástí naší firmy jsou naši zaměstnanci, které pravidelně školíme, a proto jsou schopni zajistit našim zákazníkům kompletní poradenský servis. I proto můžeme pokračovat v nastoleném trendu, díky kterému nám přibývají spokojení obchodní partneři.

Naši firmu naleznete v obci Třanovice, která se nachází mezi Frýdkem-Místkem a Českým Těšínem.